កម្មវិធីជជែកពីសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថលនៅកម្ពុជា ២០២៥
កម្មវិធីជជែកពីសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថលនៅកម្ពុជា ២០២៥ ប្រធានបទទី២៖ "តើអ្វីទៅជាប្រព័ន្ធវិក្កយបត្រអេឡិចត្រូនិកកម្ពុជា និង តួនាទីរបស់ប្រព័ន្ធវិក្កយបត្រអេឡិចត្រុនិកកម្ពុជា នៅក្នុងសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថល?" វាគ្មិនកិត្តិយស៖ លោក អៀច សេដ្ឋា អគ្គនាយករងនៃអគ្គនាយកដ្ឋានសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថល។
កម្មវិធីជជែកពីសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថលនៅកម្ពុជា ២០២៥ ប្រធានបទទី៣៖ "ពីអហ្វឡាញទៅអនឡាញ តើអាជីវកម្មបែបប្រពៃណីអាចប្រែទៅជាឌីជីថលបានយ៉ាងដូចម្តេច?” វាគ្មិនកិត្តិយស៖ លោក ទុយ ហុង, ស្ថាបនិក ក្រុមហ៊ុន Localize Tech Solution Co, Ltd ។
កម្មវិធីជជែកពីសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថលនៅកម្ពុជា ២០២៥ ប្រធានបទទី៤៖ "តើអាជីវកម្មខ្នាតតូច និង មធ្យមទទួលបានផលប្រយោជន៍អ្វីខ្លះពីការប្រើប្រាស់សេវាកម្មឌីជីថលរបស់ធនាគារក្នុងអាជីវកម្ម?" វាគ្មិនកិត្តិយស៖ លោកស្រី ធាម រមណីយ អគ្គនាយិការងប្រតិបត្តិ និង ជានាយិកាទំនាក់ទំនងគូភាគី នៃនៃធនាគារ វឌ្ឍនៈ អាស៊ី ចំកាត់។
កម្មវិធីជជែកពីសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថលនៅកម្ពុជា ២០២៤ ប្រធានបទទី៦ "តើម្ចាស់អាជីវកម្មគួរដឹងអ្វីខ្លះដើម្បីការពារខ្លួនពីការវាយប្រហារតាមអ៊ីនធឺណិត?” ដែលបានចូលរួមបកស្រាយដោយវាគ្មិនកិត្តិយស លោក ជី សុផាត, អ្នកផលិតមាតិកា។

Cambodia's Digital Economy 2025 Episode 2: In this episode, we will discuss on a topic of "What is Cambodia E-Invoicing System and its role in Digital Economy?" by our guest speaker Mr. Iech Setha, Deputy Director General of General Department of Digital Economy.
Cambodia's Digital Economy 2025 Episode 3: In this episode, we will discuss on a topic of ""From offline to online, how can traditional businesses go digital?" by our guest speaker Mr. Tuy Hong, Founder and CEO of Localize
Cambodia's Digital Economy 2025 Episode 4. In this episode, we will discuss on a topic of "How SMEs Can Benefit from Digital Banking Solution" by our guest speaker Mrs. Theam Rommy Executive Vice President, Chief External Affairs Officer – Regional Manager of ABA Bank.
Cambodia's Digital Economy 2024 Episode 6: “What business owners should know to protect themselves from cyber attacks?" by our guest speaker Mr. Chy Sophat។